The

right

solution

Nasze wieloletnie doświadczenia zebrane z własnych projektów wdrożeniowych oraz projektów realizowanych wspólnie z naszymi klientami, pozwoliły nam na zbudowanie wyspecjalizowanego zespołu dostarczającego usługi IT w modelu kontraktowym.

MakeItRight dostarcza specjalistów IT oraz kompletne zespoły developerskie, pracujące w metodyce Agile, SAFe oraz klasyczny Waterfall. Realizujemy projekty w Polsce, jak również na terenie EU i USA.

W 2016 roku oddelegowało 128 kontraktorów na projekty IT swoich klientów i partnerów biznesowych, działających w sektorach: bankowo-finansowym, prywatnym i publicznym.

 

 

MakeItRight realizuje również usługi pełnego outsourcingu utrzymania i rozwoju aplikacji biznesowych klienta, działając w ramach ustalonego SLA.

 

 

Przykłady oddelegowanych zespołów IT:

  • 3 zespoły 7-osobowe Agile zbudowane z 3 developerów frontend (PHP, java), 3 backend (java, nodejs) i 1 testera automatycznego (Selenium)
  • 1 zespół 4-osobowy Agile złożony z 2 testerów automatycznych frontend (Selenium), 1 testera automatycznego WebService (SoapUI) oraz 1 testera DB (SQLDeveloper)
  • 1 zespół 7-osobowy testerów manualnych zbudowany z 3 juniorów, 3 doświadczonych testerów i 1 koordynatora testów