Front-end Developer   Warszawa

Zadania:

  • programowanie warstw front-end aplikacji internetowych z zastosowaniem HTML, CSS, JavaScript
  • tworzenie interfejsu użytkownika złożonych aplikacji webowych i serwisów internetowych
  • rozwój wewnętrznych bibliotek i narzędzi używanych w procesie wytwarzania oprogramowania

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość technologii JavaScript, HTML5, CSS3
  • Praktyczna znajomość Angular 7, Bootstrap 4
  • Znajomość procesów i standardów wytwarzania, testowania, wdrażania wytwarzanego oprogramowania
  • Mile widziana znajomość technologii J2EE, serwerów aplikacyjnych oraz doświadczenia w rozwijaniu i wdrażaniu oprogramowania w języku JAVA, architektury opartej na usługach (SOA, REST, mikroserwisy)
  • Znajomość relacyjnej bazy danych
  • Doświadczenia pracy w procesach agile (SCRUM)

Oferujemy:

  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
  • Dostęp do wiedzy i najnowszych technologii
  • Pracę w gronie pasjonatów i profesjonalistów
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Formę zatrudnienia B2B
  • B2B

Jak aplikować?