Salesforce Developer   Warszawa

Opis stanowiska:

  • Projektowanie rozwiązań niestandardowych aplikacji na platformie Force.com
  • Opracowanie rozwiązania z wykorzystaniem klasy APEX Force.com, stron Visual Force, komponentów Lightning, JavaScript, reguł sprawdzania poprawności
  • Integracja pomiędzy Salesforce i innymi systemami zewnętrznymi, przy użyciu REST i SOAP API
  • Wsparcie młodszych programistów w codziennych obowiązkach

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Wyższego wykształcenie z zakresu informatyki lub pokrewnych nauk
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w technologii Salesforce
  • Orientację na rozwiązanie w chmurze (SaaS), zwłaszcza CRM
  • Minimum 2 lata doświadczenia handlowego w rozwoju / konfiguracji Salesforce
  • Dobrej znajomość APEX i Visual Force
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (B2)
  • Mile widziany Certyfikat Salesforce Platform Developer I (inne certyfikaty Salesforce, w tym Platform Developer II, będą dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w pracy z zespołami ds. Procesów biznesowych i programistów w celu projektowania, wdrażania i wdrażania aplikacji Salesforce u różnych Klientów

Oferujemy:

  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
  • Dostęp do wiedzy i najnowszych technologii
  • Pracę w gronie pasjonatów i profesjonalistów
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Formę zatrudnienia B2B

Jak aplikować?