Software Tester   Warszawa, Poznań, Wrocław

Zadania:

  • analiza wymagań i tworzenie przypadków testowych na ich podstawie,
  • wykonywanie testów funkcjonalnych, integracyjnych oraz akceptacyjnych,
  • analiza wyników oraz raportowanie przebiegu testów,
  • przygotowywanie scenariuszy i przypadków testowych
  • współpraca z Programistami, Analitykami i Biznesem

Wymagania:

  • min. rok komercyjnego doświadczenia w testowaniu aplikacji
  • dobra znajomość SQL (min. w zakresie SELECT, JOIN, UPDATE, GROUP BY) i doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych,
  • dobra znajomość Excela,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • samodzielność w działaniu, pro aktywność, otwartość na nowe rozwiązania,
  • znajomość procesów wytwarzania oprogramowania

Oferujemy:

  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
  • Dostęp do wiedzy i najnowszych technologii
  • Pracę w gronie pasjonatów i profesjonalistów
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Formę zatrudnienia B2B

Jak aplikować?