Poznaj zespół makeitright

Jesteśmy liderami rynku robotyzacji i automatyzacji, tworzymy nowe rozwiązania technologiczne dla biznesu

Przyspieszamy rozwój firm i stawiamy na rozwój ludzkiej kreatywności

Jesteśmy zespołem doświadczonych entuzjastów technologii. Chcemy, by technologia ułatwia ludziom pracę i wykonywała za nich powtarzalne zadania, dając czas i możliwość zawodowego rozwoju.
Współpracując z klientami, dostosowujemy technologię do ich biznesu i znajdujemy spersonalizowane rozwiązania, gwarantujące rozwój oraz większą wydajność.

Ogłoszenie o połączeniu spółek

Zarząd „MAKEITRIGHT” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Wołoskiej 5, 02-675 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000472633, NIP: 9571070116, REGON: 221933456, o kapitale zakładowym w wysokości 40 000,00 PLN, wpłaconym w całości, ogłasza poprzez udostępnienie do publicznej wiadomości, zgodnie z treścią art. 500 § 21 ustawy z dnia 15 września 2000 r. Kodeks spółek handlowych, że w dniu 8 lipca 2019 roku został uzgodniony, przyjęty i podpisany Plan Połączenia spółek „MAKEITRIGHT” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie z ASPARTUS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz z ASPARTUS Sp. z o.o. Sp. k. a. z siedzibą w Warszawie.

Tutaj Plan Połączenia wraz z załącznikami.

Zespół zarządzający makeitright

Jacek Strach

CEO

Eryk Libelt

co-CEO

Piotr Kuljon

Member of The Board

Sławomir Szepietowski

Sales Director

makeitright w liczbach

89
Zrealizowanych projektów
470
Zrekrutowanych ekspertów IT
7
Lat na rynku
1680
Operacji testowych dziennie
Nasi partnerzy
Skontaktuj się z nami

Chętnie porozmawiamy o tym, jak zautomatyzować procesy w Twojej organizacji. Wysłuchamy, doradzimy i zaproponujemy właściwe rozwiązania.

Napisz do nas