Przyspiesz rozwój organizacji - robotyzacja wspierana sztuczną inteligencją

Stosując robotyzację procesów, zwiększasz wydajność firmy i eliminujesz błąd ludzki w powtarzalnych czynnościach

1

Robotyzacja to większa wydajność i niższe koszty zatrudnienia

Wykorzystując robotyzację, usprawniasz procesy szybko i efektywnie, nie ingerując w architekturę informatyczną organizacji.

Roboty przejmują rutynowe zadania i pracują non stop ze stałą dokładnością, zwiększając wydajność Twojej firmy. Pracownicy mogą zająć się bardziej wartościowymi zadaniami, pozostawiając żmudną pracę samouczącym się automatom.

2

Zwiększ efektywność robotyzacji dzięki wykorzystaniu Sztucznej Inteligencji

Wzbogacamy robotyzację procesów algorytmami sztucznej inteligencji (SI), by podnieść efektywność Twojej firmy. Dzięki inteligentnej robotyzacji, maszyny na bieżąco wyciągają wnioski z procesów, które optymalizują i znajdują rozwiązania na zwiększanie ich wydajności. To umożliwia Twojej firmie stały, stabilny wzrost.

Algorytmy SI na podstawie danych analizują funkcjonowanie firmy i wskazują obszary, które dzięki automatyzacji będą realizowane szybciej i efektywniej.

3

Bezpiecznie optymalizuj procesy biznesowe

Robotyzacja funkcjonuje na warstwie interfejsu, dlatego nie wymaga modyfikacji kodu firmowego oprogramowania. To bezpieczne rozwiązanie wykorzystujące kontrolę dostępów czy szyfryzację.

Współpracując z sektorem finansowym, dbamy o najwyższe bezpieczeństwo danych przetwarzanych przez maszyny. Automatyzujemy czynności wykorzystujące m.in. dane osobowe czy informacje niezbędne do wykonywania przelewów pieniężnych.

W jakich obszarach wykorzystasz robotyzację procesów?

Dowolne operacje na plikach (txt, xml, .pdf itp.)

Działania z wykorzystaniem API systemu

Aktywności w wybranych aplikacjach (www, windows itp.)

Sprawdź jak przyspieszyć rozwój Twojej firmy dzięki inteligentnej robotyzacji

Wpisz swój adres email, skontaktujemy sie z Tobą w ciągu 24 godzin.

Nasi klienci

Poznaj inne produkty Makeitright