Android Developer   Warszawa

Zadania:

  • Projektowanie i implementacja aplikacji mobilnej na platformie Android
  • Dostarczanie dokumentacji związanej z ww. obszarami, zgodnie z obowiązującymi standardami oraz procesem wytwórczym
  • Udział w testach integracyjnych i akceptacyjnych budowanego rozwiązania

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu i budowaniu aplikacji na platformie Android
  • Znajomość języka Kotlin/Java, Android SDK
  • Znajomość implementacji REST API
  • Tworzenie czystego kodu
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Mile widziana będzie znajomość GitFlow oraz narzędzi BitBucket, JIRA, C# lub SWIFT oraz doświadczenie pracy w zespołach Scrum
  • Mile widziana znajomość narzędzi: Dagger 2, GreenRobot EventBus, Android Data Binding

Oferujemy:

  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
  • Dostęp do wiedzy i najnowszych technologii
  • Pracę w gronie pasjonatów i profesjonalistów
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Formę zatrudnienia B2B
  • B2B

Jak aplikować?