QA Engineer

Makeitright to zespół specjalistów IT, którzy pracują nad zautomatyzowanymi rozwiązaniami informatycznymi dla firm w Polsce i na świecie. W ofercie znajdują się dedykowane rozwiązania z zakresu robotyzacji i automatyzacji ze szczególnym uwzględnieniem usług dla sektora bankowego i ubezpieczeniowego. Specjalizujemy się w obszarze team extension – tworzymy i dostarczamy zespoły specjalistów dostosowane do wymagań projektowych. Świadczymy również usługi konsultingowe w obszarze wdrażania nowych technologii. Naszym celem jest dostarczanie firmom wysokiej jakości rozwiązań, dzięki którym zyskują przewagę konkurencyjną.

Obowiązki:

Zespół pracuje nad kilkoma aplikacjami front-endowymi. Dba o to, by narzędzia były zgodne i bezpieczne, spełniając standardy ubezpieczeniowe. Dzięki aktywnemu utrzymaniu, poprawiają doświadczenia online klientów biznesowych ERGO. Zespół zajmuje się projektami portali, kalkulatorów online i ocen rocznych, które pomagają digitalizować proces ubezpieczania biznesu klienta.

Twoją rolą będzie:

  • Przegląd wymagań, specyfikacji i technicznych dokumentów
    projektowych w celu zapewnienia terminowej i istotnej informacji
    zwrotnej
  • Tworzyć szczegółowe, kompleksowe i dobrze ustrukturyzowane
    plany testów i przypadki testowe
  • Szacować, ustalać priorytety, planować i koordynować działania
    testowe
  • Projektować, opracowywać i wykonywać skrypty automatyzacji
  • Identyfikować, rejestrować, dokładnie dokumentować i śledzić
    błędy
  • Przeprowadzanie dokładnych testów regresyjnych po usunięciu
    błędów
  • Opracowywanie i stosowanie procesów testowania nowych i
    istniejących produktów w celu spełnienia potrzeb klienta
  • Monitorowanie wyników procesu debugowania
  • Śledzenie wskaźników zapewniania jakości, takich jak gęstość
    defektów i liczba otwartych defektów
  • Być na bieżąco z nowymi narzędziami testowymi i strategiami
    testowymi

Umiejętności, których będziesz potrzebować:

  • Min. 2-3 lata doświadczenia na stanowisku Inżyniera QA
  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe w zakresie rozwoju
    oprogramowania
  • Doskonała znajomość metodologii, narzędzi i procesów
    zapewniania jakości oprogramowania
  • Doświadczenie w pisaniu jasnych, zwięzłych i kompleksowych
    planów testów i przypadków testowych (manualnych i
    automatyzacji testów)
  • Praktyczne doświadczenie zarówno w testach białej, jak i czarnej
    skrzynki
  • Doświadczenie w pracy w procesach rozwojowych Agile/Scrum
  • Praktyczne doświadczenie z narzędziami do automatycznego
    testowania lub pisania rozwiązań automatyzacji testów przy
    użyciu JavaScript lub Python
  • Doświadczenie z Cucumber i Gherkin
  • Doświadczenie w pracy z Jenkinsem jest dodatkowym atutem
  • Biegła znajomość języka angielskiego i dobre umiejętności
    komunikacyjne są niezbędne

Co możemy Ci zaoferować:

  • Możliwość pracy zdalnej lub w modelu hybrydowym
  • Dowolna forma zatrudnienia
  • Praca z wykorzystaniem nowych technologii
  • Udział w ciekawych projektach dla polskich i międzynarodowych
    klientów
  • Przyjazne i komfortowe środowisko pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport i dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dostęp do platformy z nauką języka angielskiego i niemieckiego
  • Szybki i sprawny proces rekrutacji

Aktualne oferty pracy

Warszawa / Zdalnie
Software Engineer (Big Data)
Ekspert merytoryczny od oceny ryzyka i szybkiej reakcji
Gdańsk / Warszawa / Zdalnie
Full stack Developer (React)
16000 - 18000 PLN
Gdańsk / Poznań / Warszawa / Wrocław / Zdalnie
Android Developer
iOS Developer
Poznań / Warszawa / Wrocław
Senior Automation Tester
Tester Automatyzujący
Tester Manualny
Full stack .NET Developer
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji