Software Engineer (Big Data)

Firma Makeitright istnieje na rynku od 2013 roku. Specjalizujemy się w budowaniu oprogramowania na zamówienie dla banków, towarzystw ubezpieczeniowych oraz pośredników na rynku finansowym. Posiadamy specjalistyczną wiedzę z zakresu robotyzacji i automatyzacji oraz wspieramy klientów udostępniając im dedykowane zespoły IT. Świadczymy również usługi doradcze w zakresie wdrażania nowych technologii. Naszym celem jest dostarczanie firmom wysokiej jakości rozwiązań dających im przewagę konkurencyjną.

Firm Makeitright istnieje na rynku od 2013 roku. Specjalizujemy się w budowaniu oprogramowania na zamówienie dla banków, towarzystw ubezpieczeniowych oraz pośredników na rynku finansowym. Posiadamy specjalistyczną wiedzę z zakresu robotyzacji i automatyzacji oraz wspieramy klientów udostępniając im dedykowane zespoły IT. Świadczymy również usługi doradcze w zakresie wdrażania nowych technologii. Naszym celem jest dostarczanie firmom wysokiej jakości rozwiązań dających im przewagę konkurencyjną.

Na czym będą polegać Twoje obowiązki:

  • Opracowywanie rozwiązań dla przypadków użycia MLOps i Big Data oraz wdrażanie ich na wiodącej platformie chmurowej (AWS)
  • Projektowanie i rozwijanie kompleksowych integracji z procesami biznesowym
  • Wpływanie na architekturę i wybór narzędzi
  • Tworzenie i utrzymywanie katalogu metadanych
  • Szansa na rozwinięcie umiejętności w zakresie Data Science i Machine Learning (ML)
  • Praca z twórcami aplikacji, programistami, analitykami biznesowymi i danych – w trybie Agile

Umiejętności i doświadczenie, których będziesz potrzebować

  • 2 lata doświadczenia w programowaniu w co najmniej 2 technologiach (najlepiej w tym Python lub SCALA)
  • Praktyczne doświadczenie z Terraform i/lub praktyka w co najmniej jednym języku zarządzania konfiguracją (Puppet, Chef, Ansible itp.)
  • Doświadczenie w integracji systemów, w tym zarówno REST/JSON, jak i w oparciu o XML
  • Umiejętność pisania czystego, modułowego kodu wielokrotnego użytku
  • Umiejętność prezentowania koncepcji technicznych interesariuszom technicznym i nietechnicznym
  • Świadomość TDD i solidne doświadczenie w testowaniu własnego kodu z pewną automatyzacją oraz dobre zrozumienie testowania integracyjnego
  • Prawdziwe doświadczenie w pracy w trybie Agile, m.in. SCRUM/SAFE

Co oferujemy?

  • Możliwość pracy zdalnej lub w modelu hybrydowym
  • Praca z wykorzystaniem nowych technologii
  • Udział w ciekawych projektach dla polskich i międzynarodowych klientów
  • Przyjazne i komfortowe środowisko pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport i dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dostęp do platformy z nauką języka angielskiego i niemieckiego
  • Szybki i sprawny proces rekrutacji

Aktualne oferty pracy

Warszawa / Zdalnie
Ekspert merytoryczny od oceny ryzyka i szybkiej reakcji
Gdańsk / Warszawa / Zdalnie
Full stack Developer (React)
16000 - 18000 PLN
Gdańsk / Poznań / Warszawa / Wrocław / Zdalnie
Android Developer
iOS Developer
Poznań / Warszawa / Wrocław
Senior Automation Tester
Tester Automatyzujący
Tester Manualny
Full stack .NET Developer
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji